Asistent / asistentka pedagoga

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola a Mateřská škola Vinařice, okres Kladno hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti pedagogů - asistent / asistentka pedagoga.

Požadujeme: středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou a kurz asistenta pedagoga (minimálně v procesu vzdělávání) nebo pedagogické vzdělání. Dále požadujeme pěkný vztah k dětem, loajalitu, kreativitu, dobrý zdravotní stav, občanskou a morální bezúhonnost. Nástup ihned nebo dle dohody Pracovní smlouva je na dobu 1 roku. Nástupní mzda dle platných tabulek v 8.tř. - dle praxe a výše úvazku Pracovní doba je na 0,5 - 0,75 úvazku, . Denně od 7:30 - 12:00 hod. Nabízíme: obědy ve ŠJ, příspěvek na obědy z FKSP, dobrý kolektiv, vstřícné pracovní prostředí Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu školy, do předmětu uveďte: ASISTENT PEDAGOGA

Společnost

Základní škola a Mateřská škola Vinařice, okres Kladno

Lokalita pracoviště

VI. ulice 165, 273 07 Vinařice u Kladna, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 8 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Mateřská škola Vinařice, okres Kladno výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a Mateřská škola Vinařice, okres Kladno o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému