Pracovník do výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MANAG a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - pracovník do výroby.

První kontakt: telefonicky: Nicole Rauvolfová, tel.: kontaktpondělí 8-12 hodin e-mailem: kontakt osobně: pondělí 8-12 hodin Průmyslová zóna Šťáralka č.p. 909 Výroba elektrických rozvaděčů pro koncové zákazníky. Vhodné i pro absolventa elektro bez praxe. Výše mzdy dle zkušeností. Náplň práce: - Montáž a kompletace rozváděčů nízkého napětí dle výrobní dokumentace Hlavní činnosti: - příprava materiálu pro realizaci zakázek - umístění jednotlivých komponentů na montážní panely a do rozvaděčových skříní - označení jednotlivých komponentů - propojení jednotlivých obvodů dle výrobní dokumentace Požadujeme: - vzdělání Elektro - osvědčení o způsobilosti Vyhl. 50/78 Sb. - samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, smysl pro detail - zkušenosti na obdobné pozici vítány Nabízíme: - stabilní a dlouhodobé zaměstnání v čistém a teplém prostředí - jednosměnný provoz - možnost osobního růstu - motivující mzdové ohodnocení - 25 dní dovolené - příspěvek na stravování - místo výkonu práce: Kolín Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené Pracovní doba: 6 - 14:30

Společnost

MANAG a. s.

Lokalita pracoviště

Průmyslová zóna Šťáralka 909, 280 02 Kolín 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 400 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vyhláška 50

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MANAG a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MANAG a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému