Referent marketingu a obchodu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MMC - Moravia Marketing Company, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - referent marketingu a obchodu.

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Požadujeme: cílevědomost profesionální vystupování odpovědnost a samostatnost zájem o vzdělávání v oblasti kapitálových trhů dobré obchodní a prezentační schopnosti ochota učit se novým věcem Nabízíme: zázemí silné prosperující společnosti; manažerský motivační program, účast na zahraničních konferencích; služební telefon i k soukromým účelům; stáže v partnerských společnostech; možnost učit se novým věcem prostřednictvím interního vzdělávání a rozvojových programů; možnost získat zajímavé zkušenosti a uskutečnit kariérní růst; HPP s fixní složkou 25.000 Kč + prémie a bonusy Lze i na zkrácený pracovní úvazek.

Společnost

MMC - Moravia Marketing Company, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kobližná 53, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MMC - Moravia Marketing Company, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MMC - Moravia Marketing Company, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému