Prádelnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost I.T.A. Servisní s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách - prádelnice.

V případě Vašeho zájmu volejte na tel. kontakt, p. Boro Dynamická společnost poskytující komplexní služby pro zdravotnická zařízení hledá vhodné kandidáty na pozici - prádelnice pro provozovnu v Brně. Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, samostatnost, fyzickou zdatnost, praxe v oboru výhodou nástup 2. 1. 2018 práce v přátelském kolektivu Náplň práce: třídění čistého a špinavého prádla, příprava prádla k expedici, balení prádla

Společnost

I.T.A. Servisní s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bohunická 238, 619 00 Brno 19 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti I.T.A. Servisní s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost I.T.A. Servisní s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému