Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lesní mateřská škola Samorost z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti vychovatelů - chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

Náplní práce je péče o malou skupinku dětí ve věku 4 let v lesní mateřské škole. Nabízíme práci venku, v krásném prostředí Panského lesa, v přírodě. Místo je vhodné pro maminky po RD i pro absolventy. Místo je vhodné pro uchazeče s kladným vztahem k dětem a přírodě. ŘP a praxe z MŠ nebo podobných zařízení výhodou. Nutným požadavkem trestní bezúhonnost a schopnost práce s dětmi potvrzená lékařem. Možnost brát své dítě s sebou. V případě zájmu zasílat životopis na e-mail: kontakt

Společnost

Lesní mateřská škola Samorost z.s.

Lokalita pracoviště

Panský les 1, 417 12 Proboštov u Teplic, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vychovatel v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Asistenti vychovatelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 400 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lesní mateřská škola Samorost z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lesní mateřská škola Samorost z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému