referent/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Generální finanční ředitelství hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci veřejné správy v oblasti daní - referent/ka.

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem Správa jednotlivých daní u přidělených daňových subjektů dle zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, ve znění pozdějších předpisů: " orientace v daních (DPH, DPPO, DPFO) a daňových předpisech " provádění postupů při správě daní podle daňového řádu, a to místního šetření, daňové kontroly, postupu k odstranění pochybností apod., " provádění vyhledávací činnosti podle daňového řádu, " vyřizování žádostí, zpracování stanovisek a rozhodnutí. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené + 5 dní indispozičního volna

Lokalita pracoviště

Příkop 819, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Generální finanční ředitelství výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Generální finanční ředitelství o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému