Administrativní pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ING ROWAN, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník/ce.

Pracoviště: Nádražní 213/10, Moravská Ostrava Životopis zašlete na e-mail: kontakt Požadavky: Časová flexibilita, samostatnost, znalost práce na PC, MS Office - Excel, Word, Ooutlook, komunikace po telefonu. Výhodou ŘP sk. B. Praxe není nutná. Pracovní doba: 8 - 16 hod. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Zaměstnanecké výhody: bonusy a prémie, telefon, stravenky, školení, kurzy, firemní akce.

Společnost

ING ROWAN, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nádražní 213, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ING ROWAN, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ING ROWAN, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému