VYCHOVATEL/KA - Rovečné

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dětský domov, Rovečné 40 hledá vhodného kandidáta na pozici Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami - vychovatel/ka - rovečné.

" Požadavky na kvalifikaci dle zákona č. 563/2004 Sb., § 16, odst. 2. " Psychická způsobilost dle zákona č. 109/2002 Sb.. " Po uplynutí doby určité možnost prodloužení na dobu neurčitou. " 9. platová třída Osobnostní požadavky: " Úcta ke svěřeným dětem, zájem o děti, respekt k jejich individualitě. " Odborná znalost problematiky osobnosti dítěte v ústavu. " Schopnost pracovat s konflikty a chybami. " Odpovědnost a samostatnost. " Schopnost samostatného úsudku a rozhodování v krizové situaci. " Schopnost spolupráce v týmu " Loajalita, kreativita, flexibilita. " Vysoké pracovní nasazení. " Dostatečná psychická odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací s dětmi. " Zájem o další vzdělávání a sebevzdělávání, sledování novinek v oblasti speciální pedagogiky. Další požadavky: " Schopnost řídit služební vozidlo (9 míst) - ŘP skupiny B. " Hra na hudební nástroj vítána. Žádosti s přiloženým životopisem a motivačním dopisem zasílejte na email: kontakt

Společnost

Dětský domov, Rovečné 40

Lokalita pracoviště

Rovečné 40, 592 65 Rovečné, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vychovatel v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

9.12.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dětský domov, Rovečné 40 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dětský domov, Rovečné 40 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému