UČITEL/-KA všeobecně vzdělávacích předmětů pro 2. stupeň ZŠ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola a Mateřská škola, Chvalkovice, okres Náchod hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 2. stupni základních škol - učitel/-ka všeobecně vzdělávacích předmětů pro 2. stupeň zš.

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou). Nástup možný od 1. 2. 2018. Pracovní doba 07:15 hod. - 14:30 hod. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky. Požadavky: pedagogické vzdělání - učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro druhý stupeň ZŠ (aprobace přírodopis a tělocvik výhodou), zájem o inovativní pedagogické přístupy, ochota na sobě pracovat a dále se vzdělávat, vstřícný přístup k dětem, samostatnost, důslednost, systematičnost. Zaměstnavatel nabízí: práci v příjemném pracovním kolektivu, možnost realizovat vlastní nápady, menší kolektivy dětí vhodné pro individuální práci a přístup, možnost sebevzdělávání a osobního rozvoje dle vlastního výběru, školní obědy, příplatek na penzijní připojištění, plat dle tabulek. Kontakt - Mgr. Ulrychová Markéta Mgr., tel.: kontakt(od 07:30 hod. do 14:00 hod.), e-mail: kontakt (zaslání životopisu) nebo osobně.

Společnost

Základní škola a Mateřská škola, Chvalkovice, okres Náchod

Lokalita pracoviště

Chvalkovice 104, 552 04 Chvalkovice v Čechách (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitel základní školy v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Učitelé na 2. stupni základních škol

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 26 020 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Mateřská škola, Chvalkovice, okres Náchod výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a Mateřská škola, Chvalkovice, okres Náchod o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému