PRODUKT MANAŽER/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Spokey s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - produkt manažer/ka.

A11 z:12/12/2017 Požadujeme: - min. SŠ vzdělání ukončené maturitou - znalost polského a českého jazyka slovem i písmem - obchodní a analytické schopnosti, spolehlivost, samostatnost, technické dovednosti s PC, aktivní znalost Excel, Word - orientace na trhu sportovních nebo kancelářských potřeb výhodou Náplň práce: - aktivní práce s interním systémem I6, navádění nových produktů, překládání názvů, popisků, návodů ke zboží z PL do CZ - příprava podkladů a statistik potřebných pro plánování prodeje zboží, zpracovávání informací o nových produktech a změnách v portfoilu, cenové a produktové analýzy, sledování trhu sportovních potřeb - komunikace s velkoobchody, řetězci, kamennými prodejnami, operativní řešení potřeb zákazníků, občasné obchodní schůzky Nabízíme: - pracovní poměr na dobu určitou, s možností změny na dobu neurčitou - pracovní doba PO-PÁ, pružná, 8h směny - různorodou a samostatnou práci, PC, mobilní telefon, využívání firemního automobilu - motivační finanční ohodnocení, jazykové a odborné firemní vzdělávání, firemní akce, účast na výstavách Kontakt e-mailem viz. výše.

Společnost

Spokey s. r. o.

Lokalita pracoviště

Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Spokey s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Spokey s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému