Údržbář/-ka a pedagogický dozor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Školní jídelna RK hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor - údržbář/-ka a pedagogický dozor.

Kontakt telefonicky, e-mailem kontakt nebo osobně po domluvě. - zkrácený úvazek cca 15 hod. týdně, vhodné i pro důchodce a studenty - SOU - trestní bezúhonnost - řidičský průkaz sk. B - zručnost, spolehlivost - zdravotní průkaz v potravinářství - náplní práce budou drobné údržbářské práce a pedagogický dozor - příspěvek na stravování.

Společnost

Školní jídelna RK

Lokalita pracoviště

U Stadionu 1229, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 5 000 - 8 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Školní jídelna RK výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Školní jídelna RK o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému