obsluha v kavárně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Soukromá klinika LOGO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - obsluha v kavárně.

Svůj životopis zasílejte na email: kontakt Pokud Vás nebudeme kontaktovat, nebyli jste vybráni do užšího kola výběrového řízení. Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, platný zdravotní průkaz. Příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost a schopnost samostatné práce podmínkou. Soukromé zdravotnické zařízení hledá pro svoji kavárnu na kratší pracovní úvazek max. 4 hod. denně, pracovníka obsluhy v kavárně. Praxe v oboru výhodou, ne však podmínkou. Náplň práce: zajištění provozu kavárny, příprava kávy, nápojů, pohárů apod. Datum nástupu dle dohody

Lokalita pracoviště

Vsetínská 527, 639 00 Brno 39 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Soukromá klinika LOGO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Soukromá klinika LOGO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému