ŘIDIČ/-KA ODTAHOVÉHO VOZU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CZ-Eko s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči ostatních speciálních vozidel - řidič/-ka odtahového vozu.

ŘIDIČ/-KA ODTAHOVÉHO VOZU - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: nakládání a svoz automobilů z celé ČR, komunikace s klienty a zajištění potřebných dokumentů - Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B+E, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost - Nabízíme: mobilní telefon i pro soukromé účely, firemní akce (dětský den, Mikuláš, vánoční večírek, autokrosové závody), práce pouze ve všední dny - od pondělí do pátku - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem. Kontaktní osoba: Ing. Brokešová Jana, e-mail: kontakt

Společnost

CZ-Eko s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ve Dvoře 3, 503 03 Smiřice (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič silničního úklidového vozidla v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči ostatních speciálních vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2018

Požadavky

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
  • C+E - nákladní automobily s přívěsem
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CZ-Eko s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CZ-Eko s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému