ASISTENT/-KA SPOLEČNOSTI

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MYERS Group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/-ka společnosti.

ASISTENT/-KA SPOLEČNOSTI - PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 2. 2018 - Náplň práce: administrativa zadaná vedením společnosti, příprava a zpracování grafů (tabulek), zodpovědnost za přípravu školení, účast při pohovorech na obchodní pozice firmy, vyřizování telefonické a poštovní komunikace, zpracování a evidence a archivace dokumentů - Požadujeme: aktivní práci s PC, znalosti MS Office podmínkou, samostatnost, znalost účetnictví na základní úrovni výhodou, iniciativní přístup k práci - Nabízíme: zázemí stabilní a prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí, nejednotvárnou práci, samostatnou a odpovědnou práci, odpovídající platové ohodnocení + bonusy za obchodní výsledky firmy - V případě zájmu zasílejte své životopisy a motivační dopisy na e-mailovou adresu: kontakt

Společnost

MYERS Group s.r.o.

Lokalita pracoviště

Všehrdova 113, 500 02 Hradec Králové 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2018

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MYERS Group s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MYERS Group s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému