AKADEMICKÝ/Á PRACOVNÍK/ICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích hledá vhodného kandidáta na pozici Vědečtí, výzkumní a vývojoví pracovníci na vysokých školách - akademický/á pracovník/ice.

Požadavky : Ukončené vzdělání Ph.D., Přírodovědecké vzdělání botanického zaměření s přesahem do zemědělské sféry, Základní praktické znalosti pěstování rostlin, zahraniční praxe přednostně v tropických, oblastech, Publikační aktivita, Anglický jazyk Nástup : 1. 3. 2018 Pracoviště: ZF JU - Katedra biologických disciplín Písemné přihlášky přijímá do 7.2.2018 personální oddělení, Studentská 1668, České Budějovice, 370 05 nebo na e-mail kontakt. Přihlášku je nutné doložit strukturovaným životopisem, doklady o vzdělání.

Lokalita pracoviště

Studentská 787, 370 05 České Budějovice 5 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vysokoškolský učitel v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Vědečtí, výzkumní a vývojoví pracovníci na vysokých školách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 24 500 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Postgraduální
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému