LEKTOR/-KA ODBORNÉHO VÝCVIKU MALÍŘ A NATĚRAČ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ing. et Bc. Lenka Štichauerová hledá vhodného kandidáta na pozici Lektoři dalšího vzdělávání - lektor/-ka odborného výcviku malíř a natěrač.

LEKTOR/-KA ODBORNÉHO VÝCVIKU MALÍŘ A NATĚRAČ - DPP na dobu určitou do 1. 12. 2018 - Náplň práce: hledáme lektora/-ku odborného výcviku malíř a natěrač. Jedná se o 10 denní školení, termíny dnů školení budou upřesněny. Začátek školení bude polovina března/začátek dubna - Požadujeme: znalost fládrování, nátěry fasád, písmomalířství, reklamní plochy, tapetování dále doklad o odborností a vhodná je i předchozí zkušenost s výukou - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem. Kontaktní osoba: Bc. Svobodová Alena, e-mail: kontakt

Společnost

Ing. et Bc. Lenka Štichauerová

Lokalita pracoviště

třída SNP 733, 500 03 Hradec Králové 3 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitel odborných předmětů v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Lektoři dalšího vzdělávání

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.1.2018
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. et Bc. Lenka Štichauerová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ing. et Bc. Lenka Štichauerová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému