Strojní zámečník Praha 6

Volná místa Praha 6 Volná místa dělnické profese Praha 6

Lokalita pracoviště: Praha 6, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

vyučení v oboru
řidičské oprávnění skupiny B (řidičské oprávnění skupiny C, E, T vítáno)
svářečský průkaz
jeřábnický a vazačský průkaz vítán
fyzická zdatnost, manuální zručnost
samostatnost při plnění úkolů

Nabízíme

plný pracovní úvazek, pracovní poměr na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou
zázemí silné organizace hl. m. Prahy
firemní benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a rekreaci, deputátní dřevo, výhodné tarify pro soukromé telefony)
pět týdnů dovolené + 3 dny zdravotního volna (sick days)
plat určený nařízením vlády č. 341/2017 Sb. podle praxe a osobní příplatek až do výše 50 % podle pracovních výsledků
možnost dalšího vzdělávání a školení

Náplň práce

zámečnické práce v dílně a v terénu
opravy motorových vozidel a pracovních strojů
servis drobné mechanizace

Lesy hl.m.Prahy

Práčská 1885
Praha 10 - Záběhlice
ČR

Kontaktní osoba:
Alice Jarolímková