Elektrikář (Elektromontér) Hořovice

Volná místa Hořovice Volná místa technika a elektrotechnika Hořovice

Lokalita pracoviště: Hořovice, Středočeský
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

min. výuční list v oboru elektro (elektrotechnika, silnoproudá elektrotechnika,...)
minimálně §6 Elektrotechnik dle Nařízení vlády 194/2022Sb. (dříve § 5 Vyhlášky 50/1978 Sb.)
praxe ve strojírenské výrobě alespoň 1 rok

Nabízíme

Pestrou práci v jednosměnném provozu a k tomu odpovídající mzdové ohodnocení.

- náborový příspěvek 30 000 Kč
- motivační systém odměňování – až 15 % vaší mzdy měsíčně navíc jako odměna za pracovní výkon

Dále vám nabídneme jazykové kurzy a další odborné vzdělávání ▪ zvýhodněné služby našeho mobilního operátora ▪ odměnu za doporučení zákazníka ▪ zvýhodněnou nabídku elektřiny a plynu ▪ zvýhodněné ceny služeb a produktů u našich smluvních partnerů ▪ kávu na pracovišti ▪ uvítací balíček pro nové zaměstnance ▪ příspěvek na stravování ▪ 3 sick days ▪ 25 dnů dovolené ▪ MultiSport kartu ▪ dárek při významných životních událostech ▪ nabídku firemních akcí a mnoho dalších příjemných drobností, abyste se u nás cítili dobře.

Náplň práce

- pokládání vodičů dle výkresové sestavy
- zapojení vodičů a elektropříslušenství elektroinstalace výrobku
- příprava a montáž kabelových tras
- provádění kontrolních operací dle výrobní dokumentace

TEDOM a.s.

Výčapy 195
674 01 Třebíč

Kontaktní osoba:
Jana Michalová   725503266