Policista/ka mobilní jednotka cizinecké policie Praha

Volná místa Praha Volná místa ochrana a ostraha Praha

Plat: 30070 - 34500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 18 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou,
• bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů),
• statní občanství ČR,
• osoby starší 18 let,
• ŘP minimálně skupiny B,
• dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost, psychická odolnost,
• znalost cizího jazyka výhodou

Nabízíme

• plat během základní odborné přípravy 30070,- Kč (je poskytnuto bezplatné ubytování a strava),
• po absolvování základní odborné přípravy 34500,- Kč,
• 6 týdnů dovolené,
• náborový příspěvek ve výši 150000,- Kč,
• bezúročnou půjčku na bydlení,
• možnost jazykového vzdělávání a absolvování dalších profesních kurzů,
• po patnácti letech služby možnost 14 denního ozdravného pobytu a výsluhového příspěvku,
• příspěvek na penzijní připojištění,
• moderní výzbroj a výstroj,
• možnost bezplatného ubytování

Náplň práce

• ochrana vnitřní a vnější Schengenské hranice,
• účast v zahraničních misích a operacích,
• hraniční kontrola osob,
• boj proti nelegální migraci,
• provádění eskort (spolupráce s leteckými maršály),
• dohled nad dodržováním veřejného pořádku,
• dohled nad BESIP,
• obsluha moderních technických prostředků,
• součinnost s ostatními útvary policie v rámci celorepublikové působnosti,
• nadstandardní fyzická a střelecká příprava

Ministerstvo vnitra

Strojnická 27
61800 Praha

Kontaktní osoba:
Michaela Reichertová