Policista/ka odboru cizinecké policie Plzeňský kraj

Volná místa Plzeň Volná místa ochrana a ostraha Plzeň

Plat: 30070 - 34000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zajímají Vás zprávy o tranzitní migraci, když prohlížíte internet? Říkáte si, jak moc cizinců u nás skutečně pracuje bez povolení? Umíte si představit, že chytáte převaděče přímo při činu? Chcete vědět, co je to videospektrální komparátor nebo Heartbeat detektor? Staňte se jedním z nás a my vás vše potřebné naučíme.

Nabízíme

Nabízíme jistotu zaměstnání a služebního příjmu. Pokud úspěšně projdete přijímacím řízením, dostanete po 6 měsících náborový příspěvek až 150 tisíc korun. Při nástupu bude Váš služební příjem 30.070,- Kč a po ukončení základní odborné přípravy min. 34.000,- Kč. Pracovní doba je 37,5 hod. týdně a budete mít 6 týdnů dovolené. Příspěvky na penzijní a životní pojištění, na dovolenou a dětem na tábory.
Další benefity? Možnost ubytování, máme vlastní rekreační zařízení a po dlouholeté službě nárok na ozdravný pobyt v délce 14 dnů. Možnost studia na vysoké škole, ale i bez diplomu se můžete uplatnit v budoucnu na jiných pozicích.

Náplň práce

Kontrolovat cizince a ubytovatele, jestli dodržují své povinnosti, vyhledávat nelegálně pobývající cizince a vyhošťovat je nebo odhalovat trestné činy. Pohybovat se budete ve firmách, ubytovnách, vlacích i na dálnici a spolupracovat budete s kolegy napříč státní správou.

Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227   602317687