Sales support Třebíč

Volná místa Třebíč Volná místa technika a elektrotechnika Třebíč

Lokalita pracoviště: Třebíč, Vysočina
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co k této pozici budete potřebovat?

SŠ s maturitou - technického zaměření výhodou (elektro, strojní)
Znalost práce s MS Office
Komunikativnost – schopnost vést technická jednání
Řidičský průkaz sk. B
Vhodné i pro absolventy

Co u vás oceníme?

Spolehlivost a zodpovědnost
Zaměření na detail a iniciativní přístup
Ochotu cestovat

Nabízíme

Co vám za to můžeme nabídnout?

Práci v obchodním týmu, kde vládne přátelská atmosféra sehraného kolektivu a k tomu odpovídající platové ohodnocení. Aby bylo pro vás cestování a práce příjemná, obdržíte od nás služební vůz (i k soukromým účelům), telefon a notebook.

K tomu je samozřejmostí i příspěvek na stravování ▪ 3 sick days ▪ 25 dnů dovolené ▪ MultiSport karta ▪ možnost osobního rozvoje a vzdělávání ▪ jazykové kurzy ▪ výhodná nabídky elektřiny a plynu ▪ odměna za doporučení zákazníka ▪ káva na pracovišti ▪ uvítací balíček pro nové zaměstnance ▪ dárek při významných životních událostech ▪ nabídka firemních akcí ▪ zvýhodněné služby našeho mobilního operátora ▪ permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů.

Náplň práce

Co bude vaší náplní práce?

Zpracování obchodních nabídek
Zákaznická podpora
Koordinace obchodních zakázek
Účast na kontrolních dnech dodávek kogeneračních jednotek
Koordinace úprav dodaných kogeneračních jednotek
Účast a vyhodnocování garančních měření parametrů
Táhnout za jeden provaz s kolegy z naší pobočky a vzájemně se podporovat
Cestování v rámci ČR

TEDOM a.s.

Výčapy 195
674 01 Třebíč

Kontaktní osoba:
Zdeňka Malá