Telefonní specialista - Knižní klub - Písek

Volná místa Písek Volná místa obchod a prodej Písek

Plat: 21000 - 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Písek, Jihočeský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máš rád knihy a rád komunikuješ s lidmi? Hledáme nové kolegy do týmu Knižního klubu. Přidej se k nám!!

Co na tebe čeká?
• Dostaneš informace, jak to u nás chodí + pečlivé proškolení
• Hlavní náplní tvé práce bude telefonický kontakt s novými, ale i stávajícími zákazníky Knižního klubu
• Budeš představovat vybrané tituly Knižního klubu pro aktuální období a následně zvolené knihy zákazníkům objednáš na požadovanou
adresu
• Zaškolení probíhá na naší pobočce v Písku střídavě formou teorie a praxe

Co od tebe budeme požadovat?
• spolehlivost a chladnou hlavu
• chuť komunikovat a učit se
• základní práce na počítači
Velkou výhodou pro tebe bude, pokud jsi vášnivý čtenář nebo dokonce člen Knižního klubu či máš zkušenost s aktivním voláním.

Co ti nabízíme?
• HPP s možností zkráceného úvazku
• Náborový příspěvek 15.000 Kč
• Práci od pondělí do pátku
• Volné víkendy a státní svátky
• Neomezený přístup k vybraným titulům knižního klubu
• Vlastní výběr knihy v rámci soutěží
• Rodinný kolektiv, ve kterém rádi přivítáme nové kolegy

ATODA spol. s r.o

Lidická 2331/6a
České Budějovice

Kontaktní osoba:
Kateřina Vozábová