Operátor výroby • 32.500,-Kč • zálohy • ubytování • nástup ihned Plzeň

Volná místa Plzeň Volná místa kvalita a kontrola jakosti Plzeň

Plat: 21000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• min. základní znalost českého jazyka (vhodné pro cizince)
• manuální zručnost
• zodpovědnost a pečlivý přístup

Nabízíme

• základní mzda 21.070,- Kč/měsíc + zvláštní bonusy a prémie (výkonnostní, motivační, za docházku) + inflační bonus + příspěvek na stravu + extra příplatky za přesčas a práci o víkendu + roční bonus
• Plzeň - místo výkonu práce
• HPP na dobu neurčitou u stabilní společnosti
• až 5 týdnů hrazené dovolené
• podnikové stravování

Směnnost: dvousměnný provoz

Náplň práce

Operátor výroby pracuje na jednotlivých pracovištích (odporové svařování, svařovací roboty, montáž). Je zodpovědný za kvalitu své práce a stanovený výkon. Svářečský průkaz pro tuto pozici NENÍ nutný!

futurel s.r.o.

náměstí Republiky 203/29
Plzeň

Kontaktní osoba:
Karolina Fric