Asistent - konzultant klientského centra Brno, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Blansko

Volná místa administrativa Brno, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Blansko

Lokalita pracoviště: Brno, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Blansko , Jihomoravský
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Výborný přístup k lidem
* Nadšení pro obor.
* Ochota pomáhat lidem získat lepší zdraví, kondici, prevenci.
* Kreativita, nasazení.
* Spolehlivost, aktivita, zodpovědnost.
* Zájem o zdravý životní styl-sport.
* Ochota se vzdělávat.

Nabízíme

* V roce 2024 otevíráme a rozšiřujeme klientská centra zdraví a pohybu.
* Máme zájem o šikovné a spolehlivé kolegy, kolegyně, které zajímá sport a zdravý životní styl.
* Vhodné i pro studenty a MD.
* Nadstandartní finanční ohodnocení.
* Flexibilní pracovní doba.
* Kariérní postup.
* Placené dovolené.
* Vše lze vykonávat z domova.

Náplň práce

* Poskytujeme trvalou podporu, recepty, cvičení......
* Ve spolupráci s lékaři, sportovci, trenéry, pomáháme lidem, rodinám, i sportovním klubům získat lepší kondici, zdraví, postavu.
* Je možné vše vykonávat z domova.
* krok po kroku vše naučíme.
* Jsme nezávislými partnery a využíváme podporu herbalife nutrition.
* Příležitost je vhodná pro lidi, kteří mají rádi aktivní život a mají rádi volnou pracovní dobu.

FIT-LIFE24

Brno - centrum
Brno, Blansko, Vyškov, Znojmo

Kontaktní osoba:
FIT zdravi