Lakýrník, přípravář Choceň

Volná místa Choceň Volná místa dělnické profese Choceň

Plat: 28000 - 48000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Choceň, Pardubický
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Výhodou jsou zkušenosti práce přípravou na lakovně
- Práce s elektrickou bruskou nebo brusným papírem
- Práce ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední směny)
- Manuální zručnost a dobrý zdravotní stav (práce v prašném prostředí)
- Samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

- Dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- Příspěvek na dopravu od prvního kilometru
- Pohodový kolektiv
- Příspěvek na stravování
- Zdravé pátky (ovoce, zelenina)
- Poukázka na prací prášek
- Volnočasové poukázky
- Příplatek za beznemocnost

Náplň práce

Máte zkušenosti s lakováním nebo s přípravou dílu před lakovnou, jako je leštění nebo kytování? Baví Vás manuální práce, nevadí vám dvousměnný provoz a chcete vidět za sebou odvedenou práci? Pak se nebojte k nám přihlásit.

COMPOSITE COMPONENTS a.s.

17. listopadu 237
565 01 Pardubice

Kontaktní osoba:
Pavla Kovářová   703194520