Technický pracovník (13-2024) Šumperk

Volná místa Šumperk Volná místa administrativa Šumperk

Lokalita pracoviště: Šumperk, Olomoucký
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SŠ, VŠ stavebního směru, obor dopravní stavby výhodou
• znalost základních stavebních předpisů pro provozní činnost
• orientace v technických předpisech pro opravy silnic a mostů
• práce na PC, znalost MS Office
• samostatný a zodpovědný přístup, ochotu učit se
• flexibilita, komunikační schopnosti
• trestní bezúhonnost
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

• pružnou pracovní dobu
• možnost dalšího vzdělávání
• Fixní mzdu + osobní bonus
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, benefitní karta e-Benefity či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku, skipasy na lyže, sleva u cestovních kanceláří INVIA, Čedok, Alexandria)

Termín nástupu:
1.4. 2024 nebo dohodou

Pracovní poměr:
Zástup po dobu dlouhodobé pracovní neschopnosti na 1 rok, s možností prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou na plný pracovní úvazek.

Mzdové podmínky
Nabízíme finanční ohodnocení, zahrnující mzdový tarif, osobní příplatek odpovídající kvalitě a délce vaší praxe, osobní bonus a odměny v závislosti na vašem pracovním výkonu.

Termín zaslání přihlášky:
Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: prace@rsd.cz do 5.3.2024
(do předmětu uveďte „TECHNICKÝ PRACOVNÍK SPRÁVA OLOMOUC“).

Pro další informace prosím kontaktujte:
milan.navratil@rsd.cz, tel. 954 912322 v pracovních dnech od 08 do 14 hod.
Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: prace@rsd.cz

Upozornění
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr).
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Poskytnuté osobní údaje bude zpracovávat výhradně Ředitelství silnic a dálnic ČR, a to v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Osobní údaje budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Poskytnutí veškerých těch osobních údajů souvisejících s uvedeným účelem je dobrovolné, jejich neposkytnutí však znemožní Vaši účast ve výběrovém řízení.
Práva subjektu údajů poučení:
Subjekt údajů bere na vědomí, že poskytnutím osobních údajů má právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, výmazem osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Více informací o uplatnění práv naleznete na https://www.rsd.cz/rsd/gdpr-a-zpracovani-osobnich-udaju

Náplň práce

• Zajišťování a koordinace činností cest mistrovského obvodu pro okresy Šumperk a Jeseník.
• Vykonává technický dozor související s údržbou a drobnými opravami silnic I. třídy v Olomouckém kraji.
• Zadává a kontroluje výkon běžné údržbové činnosti, včetně operativního odstraňování zjištěných nebo oznámených závad ve sjízdnosti a závad ve stavebním stavu silnic v Olomouckém kraji.
• Vyhotovuje stanoviska a vyjádření organizace v rámci své působnosti k dotčení pozemků a staveb silnic jinými záměry, především při omezení obecného užívání uzavírkami a při zvláštním užívání silnic.
• Zajišťuje odborné sledování staveb a služeb v údržbě silnic a přípravu podkladů pro reklamační řízení.
• Zajišťuje majetkovou správu u dokončených staveb silnic I. třídy na území Olomouckého kraje.
• Zajišťuje koordinaci přípravy a realizace investic a neinvestic provozního úseku Správy a zpracování investičních záměrů.
• Zajišťuje koordinaci projektové, technické, provozní a organizační přípravy provozních akcí v Olomouckém kraji.
• Spolupracuje na zpracování mimořádných nebo nepravidelných činnostech v rámci údržby a evidence provozního úseku (sčítání, evidence sekaných ploch, odpočívek, stromoví, pasportizace apod.) dle pokynů přímého nadřízeného.

Ředitelství silnic a dálnic ČR

Na Pankráci 56
Praha 4

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227