Přípravář stavební výroby - Nastup ihned Třinec

Volná místa Třinec Volná místa stavebnictví Třinec

Plat: 25000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Třinec, Moravskoslezský
Aktualizováno před 19 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Minimálně středoškolské vzdělání stavebního oboru s maturitou
- Orientace v projektových dokumentacích
- Praxe v oboru vítána
- Řidičský průkaz sk. B
- Dobrá uživatelská znalost balíku MS Office, zejména Word a Excel
- Samostatnost, časová flexibilita, pečlivost

Nabízíme

- od 25 000 Kč/měsíc do 40 000 Kč/měsíc – dle zkušeností
- Zázemí firmy s dlouhodobou působností na trhu a kolektivem čítajícím okolo 150 lidí
- Pracovní vozidlo, notebook, telefon

Náplň práce

- Plánovat a provádět výběrové řízení na dodavatele částí staveb / materiálů a vyhodnocovat nabídky
- Rozdělení stavebních zakázek na jednotlivé dílčí celky dle projektové dokumentace a výkazu výměr
- Vyhledávat vhodné dodavatele do výběrových řízení na základě rozpočtu a projektové dokumentace
- Komunikace a koordinace staveb ve spolupráci se stavbyvedoucím, mistrem a rozpočtářem a účast na kontrolních dnech staveb
- Příprava objednávek a podkladů pro uzavření smluv s jednotlivými dodavateli
- Připravovat podklady pro DSPS, zajišťovat související administrativu
- Koordinovat nákup stavebních materiálů

ARTEMIS agency s.r.o.

Denisova
Moravská Ostrava a Přívoz

Kontaktní osoba:
Bc. Radim Peter, MBA   +420 722 910 943