Obsluha přesného CNC stroje Turnov

Volná místa Turnov Volná místa strojírenství Turnov

Plat: 35000 - 37000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Turnov, Liberecký
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SOU/SŠ vzděláním technického směru, případně praxí ve strojírenském oboru
- dobrou znalostí čtení technických výkresů a geometrických tolerancí, ISO 2768
- znalostí základních metod obrábění (soustružení, frézování, vrtání a závitování)
- aktivním přístupem, flexibilitou, ochotou k dalšímu vzdělávání
- zodpovědností, trpělivostí
- dobrým zrakem, jemnou motorikou
- ochotou pracovat ve dvousměnném provozu
- znalostí práce se základními měřidly (posuvka, kalibry, mikrometr apod.) – výhodou
- znalostí řídících systémů Siemens a Smooth (Mazak) - výhodou

Nabízíme

- hrubou mzdu včetně prémií a příplatků od 35 000 Kč v závislosti na zkušenostech
- příplatky nad rámec zákoníku práce
- 13. plat při splnění firemních ukazatelů
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky Pluxee Gastro Pass
- věrnostní program Pluxee Flexi Pass
- výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma
- sportovní a společenské aktivity
- mnoho dalších benefitů
- nadstandardně technologicky vybavená CNC a měřící pracoviště
- účast na dlouhodobém rozvoji firmy v oblasti vysoce precizního obrábění
- spolupráci na výrobě špičkových výrobků s mezinárodními patenty na základě moderních standardů v optoelektronice
- možnost stát se součástí české a dynamicky se rozvíjející technologické společnosti
- navíc i tyto benefity: bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvky na stravování, dovolená navíc, vzdělávací kurzy a školení nebo zvýhodněné půjčky zaměstnancům atd.

Náplň práce

- obsluha přesného obráběcího CNC stroje (soustruh, frézka)
- malosériová nebo kusová výroba velice přesných dílů pro přesnou mechaniku nebo optoelektroniku na špičkových CNC strojích
- práce a optická kontrola dílů pomocí mikroskopů
- kvalitativní kontrola výroby a spolupráce s oddělením technické kontroly
- trvalé zlepšování a stabilizace obráběcích procesů

CRYTUR, spol. s r.o.

Na Lukách 2283
Turnov

Kontaktní osoba:
Šárka Ševčíková