strážný

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vězeňská služba České republiky hledá vhodného kandidáta na pozici Referenti a vrchní referenti Vězeňské služby ČR - strážný.

NABÍZÍME nástupní plat od 19840,- Kč /dle předchozí praxe/ možnost profesního růstu dovolená v délce 6ti týdnů v kalendářním roce odborná lékařské péče příspěvek na stravu, rekreaci, kulturu rehabilitační a lázeňské pobyty posilovna, sauna, výcvik sebeobrany možnost ubytování po odsloužení stanoveného počtu let výsluhový příspěvek, odchodné Podmínky přijetí do služebního poměru: osobnostní, zdravotní a fyzická způsobilost ukončené střední vzdělání s maturitou trestní bezúhonnost Bližší informace o pracovní náplni a přijímacím řízení podá pracovník personálního oddělení věznice telefonicky případně osobně na kontaktní adrese. U přiloženého životopisu je nutný souhlas se soustřeďováním osobních údajů pro potřeby přijímacího řízení dle zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění. Kontakt : Personální oddělení věz. Vinařice - Mgr. J. Černý tel.:kontakt email: kontakt Adresa: Vězeňská služba ČR, Věznice Vinařice, Vinařice 245, psč. 273 07 tel. : kontakt, kontakt,

Lokalita pracoviště

Vinařice 245, 273 07 Vinařice u Kladna (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 440 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

4.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vězeňská služba České republiky výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vězeňská služba České republiky o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému