Specialista/ka kontaktu se zákazníky – ČEZ Mobil - Příbram

Volná místa Příbram Volná místa služby Příbram

Plat: 21000 - 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Příbram, Středočeský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Rozšiřujeme naše řady o nové kolegy, kteří hledají pohodovou práci v přátelském kolektivu a rádi pracují s lidmi.

Co bude náplní práce?
• Budeš komunikovat se stávajícími zákazníky skupiny ČEZ a rozšiřovat jejich služby (ČEZ Mobil).
• Práce v interních informačních systémech.

Jak poznáš, že jsi tím pravým uchazečem?
• Výborné komunikační dovednosti v ČJ slovem i písmem.
• Máš příjemný hlasový projev.
• Znalost práce na PC – uživatelská znalost MS office (Word, Excel).
• Velkou výhodou je, když už máš nějaké zkušenosti s prací v call centru nebo s prodejem.

Proč do toho jít?
• Náborový příspěvek 15 000 Kč!
• Jistota toho, že peníze dostaneš vždy včas.
• Máš volbu pracovního úvazku – 8, 7 a 6 hodinový.
• Pracovní doba PO - PÁ (8:00 - 16:30 – dle pracovního úvazku), víkendy a svátky volno.
• V průběhu několika týdnů tě zaškolíme na pobočce v místě pracoviště.
• Jedná se o fyzicky nenáročnou práci.

ATODA spol. s r.o

Lidická 2331/6a
České Budějovice

Kontaktní osoba:
Kateřina Vozábová