Seřizovač ve výrobě infuzních roztoků Hořátev

Volná místa Hořátev Volná místa potravinářství Hořátev

Plat: 33000 - 43000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hořátev, Středočeský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Společnost Biomedica s.r.o., po získání nového zákazníka, aktuálně rozšiřuje výrobu infuzních roztoků. Do naše týmu proto hledáme posily. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Jste manuálně zručný/á a spolehlivý/á? Chcete se podílet na výrobě léků? Máte rád/a práci se stroji?
Pokud ano, hledáme právě Vás.

Náplň práce pro pozice:

• Zabezpečení plynulého chodu výrobních zařízení.
• Zajištění preventivní údržby a seřizování výrobních zařízení.
• Obsluha zařízení na výrobu infuzních roztoků.
• Vyplňování dokumentace.

Základy pro dané pozice:

• Ukončené středoškolské vzdělání s výučním listem (v technickém oboru výhodou).
• Manuální zručnost.

Co získáte, když pro nás budete pracovat?

• Vše Vás naučíme a postupně Vás zaškolíme.
• Stanete se součástí stabilní společnosti.
• Dostatek volna na zotavenou a jiné benefity.
• Kantýna i jídelna přímo v areálu Technologického parku.

Jedná se o 3/4 měsíční fond nastavený tak, že cca polovina víkendů je pracovní a v měsíci je více volných dní než u standardního úvazku.

BIOMEDICA, spol. s.r.o.

Pekařská 601/8, Jinonice
28912 Praha 5

Kontaktní osoba:
Petra Rejmontová    +420 771 292 277