Flashování jednotek a vozů pro vývoj Škoda Auto - brigádně Mladá Boleslav

Volná místa Mladá Boleslav Volná místa automobilový průmysl Mladá Boleslav

Plat: 160 - 190 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- základní znalost práce na PC (zaškolíme)
- dobré komunikativní schopnosti
- pozitivní přístup ke vzdělání v oboru
- základy angličtiny v PC (zaškolíme)
Výhodou:
- vzdělání ideálně pro automotive (automechanik, autoelektrikář, SPŠ)
- vztah k automobilům a praxe v oboru - je velkou výhodou
- logiské myšlení
- řízení automobilů (pro řízení služebních vozů- není podmínkou)
KONTAKT:770149139,pazout@dpvgroup.cz

Nabízíme

- práce na ranní, odpolední a noční směnu - směny jdou přizpůsobit individuálně dle požadavku (i nepravidelně)
- v areálu Škoda Auto a regionu Mladá Boleslav pod vedením zkušeného nadřízeného
- zajišťujeme kompletní zaškolení
- zajímavé finanční ohodnocení
- vybavenost IT/MT technikou
V rámci této práce je kladen velký důraz na bezpečnost informací , utajení a dodržování pracovních postupů.

Náplň práce

Veškeré pracovní postupy zaškolíme - vhodné i pro začátečníky a absolventy
-pracovní náplní je fleshování (přehrávání SW) řídících jednotek a vozů .
- k této práci využíváte diagnostické programy v PC a v HW vyvynutém speciálně pro automobilový průmysl.
- V rámci pracovní náplně pracujete na nejnovějších automobilech a prototypech skupiny VW Group.
- práce se odehrávají v halách na jednotkách , ale i na vozech umístěných na odstavných parkovištích Škoda auto

DPV Group s.r.o.

Bezděčín 116
Mladá Boleslav
ČR

Kontaktní osoba:
Jiří Pažout   +420770149139