Supervisor výroby / mistr výroby Mladá Boleslav

Volná místa Mladá Boleslav Volná místa automobilový průmysl Mladá Boleslav

Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SOU/SŠ technického směru.
* Znalost na obdobné pozici podmínkou.
* Znalost práce na PC (MS Outlook, MS Excel).
* Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni (je důležité i pro další kariérní posun).
* Zkušenost s vedením lidí podmínkou.
* Zkušenost z automotive výhodou.
* Komunikační a organizační dovednosti.

Nabízíme

* Motivující multikulturní prostředí a stabilní zázemí prosperující společnosti.
* Transparentní kariéru s možností učit se novým věcem.
* Dotované stravování v závodě.
* Celkem 5 týdnů dovolené po 1. odpracovaném roce.
* Další odborné i jazykové vzdělávání v rámci požadavků pracovní pozice.
* 13. mzdu po zkušební době.
* Program Cafeterie (volnočasové benefity pro zdraví, sport a kulturu).
* Pravidelné navyšování mezd.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který je předním představitelem v oblasti automobilových technologií hledáme vybranou pozici Supervisor výroby / mistr výroby.
* Vedení výrobního týmu max. 20 lidí ve třísměnném provozu.
* Ve spolupráci s interními trenéry odpovědnost za proces zaškolení nových operátorů.
* Plánování lidí dle výrobního plánu.
* Hodnocení a motivace pracovníků.
* Zpracování podkladů k uzávěrce mezd.
* Report denní výroby.

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227