CNC obsluha ohraňovacího lisu od 2250 netto, AJ nutná Nizozemí, Holandsko

Volná místa lidské zdroje Nizozemí, Holandsko

Plat: 2250 - 2380 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Nizozemí, Holandsko, Zahraničí
Aktualizováno před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Přijmeme kandidáta na práci s CNC stroji od Trumpf a Safan Darley. Požadujeme schopnost pracovat s operačním systémem Bistronik, čtení výkresů a programování strojů. Důraz klademe na anglický jazyk a dlouhodobou spolupráci. Pracovní doba je od 7:15 do 16:00 s možností práce přesčas.​

Nabízíme

Mzda od 520 EUR do 550 EUR čistého za týden
Práce na plný úvazek na různorodém a zajímavém místě v Nizozemí.
Bezpečné pracoviště s příjemnými pracovními podmínkami.
Mzda každý týden, vždy vyplácena včas.
Hrazené ubytování ( SNF certifikované) s vlastním pokojem + wifi
Zdravotní pojištění u holandské společnosti Hollandzorg
Penzijní pojištění via Stipp
Smlouva podle nizozemských předpisů a podmínek
Pracovní oblečení
Podpora našeho týmu během Vašeho pracovního působení v Nizozem

Náplň práce

Samostatné umísťování výrobků na jeden z čtyř CNC ohraňovacích lisů na základě poskytnutých výkresů.
Práce s tenkým plechovým materiálem, převážně nerezovým, s tloušťkou až 2 milimetry.
Zajištění správného umístění výrobků v ohraňovacím lisu pro přesné ohyby dle specifikací výkresů.
Kontrola rozměrů a kvality vyrobených dílů a zajištění dodržení požadovaných tolerancí.
Dodržování standardů bezpečnosti a pracovních postupů při obsluze CNC ohraňovacích lisů.
Spolupráce s ostatními členy týmu pro optimalizaci výrobního procesu a zajištění vysoké úrovně kvality výrobků.
Dodržování stanovených výrobních plánů a termínů dodání výrobků zákazníkům.

Vebri Work

Industrieweg 2
Vorden
Nizozemí

Kontaktní osoba:
Leona Petrusová