Řidič, dělník dálniční údržby – Chotoviny (77-2024)

Volná místa Chotoviny Volná místa logistika a doprava Chotoviny

Lokalita pracoviště: Chotoviny, Jihočeský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Střední odborné vzdělání s výučním listem
• Profesní průkaz + řidičské oprávnění sk. C, E
• Strojnický průkaz na kolové nakladače výhodou
• Dopravně psychologické vyšetření
• Samostatnost, pečlivost
• Znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího
• Zdravotní způsobilost bez omezení

Nabízíme

• Mzdový tarif, osobní příplatek + možnost osobního bonusu
• Příplatek za směnný provoz (1.300 Kč), zvláštní příplatek (5.000 Kč), po zapracování přiznání osobního příplatku
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, příspěvek formou eBenefity či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku a na lyže)

Termín nástupu
Ihned/Dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s tříměsíční zkušební dobou a s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou.

Mzdové podmínky
Nabízíme finanční ohodnocení, zahrnující mzdový tarif, osobní příplatek odpovídající kvalitě a délce vaší praxe, příplatek za směnný provoz, zvláštní příplatek, osobní bonus a odměny v závislosti na vašem pracovním výkonu.

Bližší informace na tel. 725 173 836 v pracovních dnech od 6:00 do 14:30 hod.

Náplň práce

• Řízení vozidla zajišťující zimní a letní údržbu pozemních komunikacích
• Přes zimu zajišťování zimní údržby pozemních komunikacích; přes léto údržba krajnic, vozovek, sekání travních porostů kolem komunikací, čištění příkopů, úklid odpočívek
• Veškeré práce při údržbě, opravách a odstraňování závad ve sjízdnosti dálnice a jejího příslušenství za provozu a při dodržení bezpečnostních předpisů
• Zajišťování údržby přiděleného vozidla ve stanoveném rozsahu
• Obsluha přidělených mechanizačních prostředků při pracích spojených s údržbou dálnice
• Periodická údržba svěřené techniky včetně vedení dokumentace.
• Režim je nerovnoměrném rozvržení pracovní doby – ranní 7,5 hod., denní, noční v 11hod.směnách, soboty, neděle a svátky

Ředitelství silnic a dálnic ČR

Na Pankráci 56
Praha 4

Kontaktní osoba:
Anna Marie Kučerová, DiS.