Asistent, Asistentka jednatele Praha

Volná místa Praha Volná místa administrativa Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Ukončené středoškolské vzdělání
Praxi na podobné pozici
Dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
Komunikativní znalost angličtiny
Výbornou znalost českého jazyka

Nabízíme

Mzdové ohodnocení odpovídající dané pozici
Práci v mladém mezinárodním kolektivu
Účast na výzkumných projektech s předními zahraničními tuzemskými výzkumnými centry
Dlouhodobou práci ve stabilní společnosti

Náplň práce

Administrativní a organizační podpora jednatele kanceláře
Organizování schůzek a zajišťování služebních cest
Příprava, formátování a úprava různých dokumentů a prezentačních materiálů
Vyřizování příchozích telefonických hovorů a e-mailové korespondence
Práce s interními systémy,
Objednávání kancelářských potřeb

Etimos Human s.r.o.

Žukovského 888/2
Praha 6

Kontaktní osoba:
Michal Tsametis