Obsluha CNC stroje Turnov

Volná místa Turnov Volná místa výroba Turnov

Lokalita pracoviště: Turnov, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Vyučení technického směru či vyhovující praxe.
* Znalost výkresové dokumentace.
* Čtení programu Heidenhain výhodou případně dalších řídících systému (např. Mazatrol).
* Samostatnost, proaktivita, manuální zručnost.
* Zkušenosti s obsluhou tradiční frézky či soustruhu.
* Čeština na komunikativní úrovni.

Nabízíme

* Dvě směny- 6:00-15:00, 15:00-23:00.
* Pestrá pracovní náplň -  kusová a malosériová výroba.
* 25 dní dovolené.
* Dotované závodní stravování.
* Jazykové kurzy a další rozvoj.
* Obvodní lékař v závodním areálu.
* Výhodný mobilní tarif.

Pokud máte zájem stát se součástí této společnosti, neváhejte nám poslat svůj životopis či nás kontaktovat telefonicky. Těšíme se na vás!

Náplň práce

Máte zájem o práci v oblasti strojírenství? Chcete být součástí společnosti jejímž cílem je mít spokojené zaměstnance? Pro našeho významného zákazníka hledáme kandidáta na pozici Obsluhy CNC stroje, který se stane součástí týmu stabilní firmy s bohatým portfoliem zahraničních klientů.
* Obrábění dle předané technické dokumentace na tří až pětiosých strojích.
* Práce v systému Heidenhain.
* Provádění základních měření obráběných dílců.
* Pravidelné kontrolování stavu používaného nářadí a měřidel.
* Spolupráce v širším týmu.

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227