Frézař – obsluha CNC frézky Fanuc – 35.000 – 50.000 Kč okres Domažlice

Volná místa strojírenství okres Domažlice

Plat: 35000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: okres Domažlice, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Technické vzdělání a praxe v CNC obrábění
* Orientace ve výkresové dokumentaci
* Samostatnost, spolehlivost, zručnost
* Ochota pracovat na ranní a odpolední směnu

Nabízíme

* Dobré finanční ohodnocení (dle praxe 35.000 – 50.000 Kč)
* Velmi malý a přátelský kolektiv
* Stravenkový paušál (115 Kč/den)
* Příspěvek na dojíždění
* Další benefity sdělíme při osobním pohovoru
* Nástup možný ihned přímo pod firmu do kmene

Náplň práce

Hledáme šikovné, zručné a technicky zdatné zájemce s praxí v obrábění, kteří by se rádi připojili k našemu malému týmu a uplatnili své zkušenosti na pozici Obsluha CNC frézky.
* Výroba součástí z kovových materiálů, popř. plastů
* Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů
* Seřízení obráběcích strojů (Fanuc) a výrobního procesu na požadované tolerance
* Kontrola nástrojů a nastavení a seřízení stroje pomocí příslušných obsluhovacích prvků
* Odzkoušení vyrobených předmětů za použití různých měřicích a zkušebních přístrojů

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová