Obchodník pro celou Evropu Liberec

Volná místa Liberec Volná místa obchod a prodej Liberec

Plat: 70000 - 110000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno před 25 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Technický background. Vzdělání není důležitější, než dosavadní prokazatelné obchodní výsledky a potenciál.
Praxe na obchodní pozici alespoň 4 roky.
Profesní přesah i do marketingu velkou výhodou.
Komunikační a organizační schopnosti s tahem na branku.
Řidičský průkaz B, ochota často cestovat autem i letecky.

Nabízíme

Osobní auto i pro soukromé účely.
Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
Flexibilní pracovní doba.
Finanční fix a bonusy navázané na obchodní výsledky.
Benefitní program – sport, volný čas, vzdělávání.

Náplň práce

Komunikace se zákazníky a akvizice nových, průzkumy, analýzy trhu atd.
Znalost v technické oblasti – pokud ze zdravotnického prostředí, velká výhoda (nikoliv podmínka).
Plynulá znalost AJ pro obchodní komunikaci, ostatní jazyky výhodou.
Mapování nových možností trhu, cenové kalkulace a tvorby nabídek.
Ochota cestovat, příprava a vedení obchodních jednání a služebních cest.

Orienta HUB PP

Kontaktní osoba:
Pavla Kubecová   777356243