Fyzioterapeut /ka - nástupní mzda až 45 000 Kč + odměny a prémie Praha 3

Volná místa Praha 3 Volná místa zdravotnictví Praha 3

Plat: 42000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha 3, Hlavní město Praha
Vloženo před 30 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• VŠ obor fyzioterapie - vhodné i pro absolventy

Oddělení v nemocnici:
• lůžkové oddělení DIOP a následná a rehabilitační péče 90 lůžek
• malé a stabilní kolektivy, rodinná atmosféra nemocnice
• jediná lůžková nemocnice na Praze 3
• podpora profesního růstu

Nabízíme

• 5 týdnů dovolené
• dotované závodní stravování
• možnost zajištění bydlení (typ dle dohody) a také u mimopražských příspěvek na ubytování
• možnost dalšího profesionálního vzdělávání
• klidné pracovní prostředí
• slevu na zboží v naší lékárně
• práci na plný či zkrácený pracovní úvazek
• další benefity

Nástupní mzda 42 000 - 45 000 Kč/měsíc + odměny a prémie.

Místo práce: Praha 3

Termín nástupu: možný ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: alena.viktorinova@nskz.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 601 569 846 - Alena Viktorinová.

Náplň práce

Nemocnice sv. Kříže Žižkov, s.r.o.

Provoz oddělení následné péče. Poskytuje komplexní medikamentózní, rehabilitační a ošetřovatelskou péči pro chronicky nemocné.

Více informací o společnosti naleznete na www.nskz.cz.

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
18600 Praha 3

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719