Výdej obědů - jen pro OZP / zkr. úvazek (15.500 Kč) #2184 Šlapanice

Volná místa Šlapanice Volná místa gastronomie Šlapanice

Plat: 15500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Šlapanice, Jihomoravský
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* min. ukončené základní vzdělání
* praxe s výdejem obědů výhodou
* spolehlivost, pracovitost, pečlivost a dochvilnost
* pozice je vhodná pro OZP s docházením do firmy
* nástup od 1.6.2024 (se zaučením na pozici se počítá)

Nabízíme

* stravenky nebo závodní stravování
* 25 dní dovolené
* zajímavou a samostatnou práci
* perspektivní a stabilní zaměstnání
* odpovídající mzdové ohodnocení včetně benefitů
* letní a zimní akce
* lokalita: Brno Šlapanice

Náplň práce

* převzetí obědů od dodavatele obědů (denní výdej je 35 - 40 obědů)
* evidence vydaných obědů
* výdej obědů
* úklid nádobí, kuchyně, jídelny a jídelních stolů (k dispozici myčka nádobí)

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Křenová 69A
Brno

Kontaktní osoba:
Martina Karolová