Procesní inženýr Žďár nad Sázavou

Volná místa Žďár nad Sázavou Volná místa automobilový průmysl Žďár nad Sázavou

Lokalita pracoviště: Žďár nad Sázavou, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Minimálně roční zkušenost ve výrobní společnosti na pozici související s výrobním procesem
- Znalost dokumentace: FMEA, kontrolní plán, Flow chart, SPC, znalost MS Office
- Angličtina na komunikativní úrovni
- SŠ/VŠ (upřednostňováno: mechanické, procesní, strojní inženýrství; mechanika a konstrukce strojů; materiálové inženýrství)
- Pokročilá znalost specifických požadavků zákazníka, OEE, Lean metody
- Spolehlivost, komunikační schopnosti, schopnost rychle se přizpůsobit měnícím se okolnostem, týmová spolupráce

Nabízíme

- Pracovní smlouva na dobu neurčitou
- Zajímavou a týmově orientovanou práci v mezinárodním kolektivu na nadnárodní úrovni
- Pružnou pracovní dobu
- Možnost částečného HO
- Služební mobil a notebook samozřejmostí
- Využití cizích jazyků
- Vzdělávání a odborný růst
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Možnost využití Relaxačního centra

Náplň práce

- Technologický dozor nad výrobním procesem (preventivní činnost, udržování a zlepšování efektivity, výroba produktů s definovanými požadavky, neustálé zlepšování procesu)
- Návrh a implementace procesů pro hromadnou výrobu
- Kontakt s dodavateli nástrojů, strojů a výrobních materiálů při realizaci procesů
- Příprava a aktualizace procesní/technické dokumentace, optimalizace procesů, strojů a nástrojů
- Zadání, převzetí a realizace nových výrobních strojů a nástrojů
- Tvorba layoutu pracovišť a výrobních linek
- Ověření strojů a nástrojů v provozovně dodavatele

Cooper Standard Automotive Česká republika, s.r.o.

Jamská 2191/33
Žďár nad Sázavou

Kontaktní osoba:
Pavla Hlaváčová   606 023 337