Servisní technik - elektro Havlíčkův Brod

Volná místa Havlíčkův Brod Volná místa technika a elektrotechnika Havlíčkův Brod

Plat: 35000 - 55000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Havlíčkův Brod, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Vzdělání v oboru elektro
* Vyhlášku 50 - §6 a výše
* Praxe v oboru výhodou!
* Řidičský průkaz sk. B
* Ochota cestovat za hranice a komunikativní Aj

Nabízíme

* Cestovní náhrady (až do výše 20.000 Kč!)
* Práci na jednu směnu
* Příspěvky na stravování
* 5 týdnů dovolené
* 5 dní sickdays
* Služební notebook i telefon
* Přátelský, otevřený kolektiv rodinné společnosti

Náplň práce

Hledáme servisního technika - elektrikáře!
Máte vyhlášku 50 - §6?
Nebaví Vás práce na směny?
Chcete být víc, než pouhá čárka v systému korporátního prostředí?
 Ozvěte se ještě dnes! Máme pro Vás zajímavou příležitost!

Náplň práce:
* Preventivní a nahodilé údržby technologií
* Instalace nových technologií
* Technická podpora zákazníků
* Starání se o zákazníky ve svěřeném regionu

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Martin Surovec