Pracovník nákupu - nákupčí Kuřívody v Ralsku

Volná místa automobilový průmysl Kuřívody v Ralsku

Plat: 30000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kuřívody v Ralsku, Liberecký
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Administrativní činnost spojená především s vystavováním objednávek v systému, včetně monitoringu dodržování termínů a případná urgence.
Zajišťování nákupu materiálů pro sériovou výrobu, režijního materiálu, náhradních dílů a služeb.
Vyjednávání podmínek pro operativní nákup, dle požadavků.
Tvoření poptávek a vyhodnocení nabídek.
Úzká spolupráce nejen s kolegy ze skladu výdejny, ale se všemi odděleními ve firmě a to na denní bázi.
Komunikace s dodavateli a vyjednávání dodavatelsko-odběratelských podmínek.
Pokud máš znalost PC na uživatelské úrovni, bude pro Tebe snadné naučit se jak správně funguje práce v našem systému Helios.

Nabízíme

- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- hrubá měsíční mzda od 30.000 Kč do 45.000 Kč
- pružná pracovní doba
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- hrazené očkování proti chřipce
- nástupní bonus 15.000 Kč
- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč a jiné
- skvělý kolektiv

Náplň práce

Požadujeme:
- min. SŠ odborné vzdělání s maturitou, nejlépe technického zaměření
- uvítáme kolegy, kteří mají zkušenosti na obdobné pozici (min. dva roky)
- MS Excel alespoň na středně pokročilé úrovni
- schopnost efektivně komunikovat, rozpoznat priority a podle toho si organizovat úkoly v krátkodobém i dlouhodobém časovém horizontu
- týmová spolupráce
- proaktivní přístup a schopnost učit se nové věci, analytické myšlení
- znalost systému Helios je výhodou, nikoliv podmínkou
- znalost AJ
- ŘP skupiny B
- zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

KV Final Ralsko s.r.o.

Kontaktní osoba:
Klára Laušmanová   725 435 914