Osobní bankéř neratovice Mělník

Volná místa Mělník Volná místa bankovnictví a finanční služby Mělník

Plat: 30000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mělník, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Rádi uvítáme dalšího člena, který bude o naše klienty pečovat a pomáhat jim zlepšovat jejich finanční situaci. Odměnou vám bude dobrá mzda a spousta dalších výhod a benefitů. Navíc profi školení zužitkujete nejen v práci, ale i ve svém osobním životě. A nepotřebujete k tomu praxi z bankovnictví, ani vysokou školu, pouze motivaci učit se nové věci.

CO JE DENNÍM CHLEBEM OSOBNÍHO BANKÉŘE?

   •  Prodej bankovních produktů
   •  Obchodní vedení domluvených schůzek
   •  Spolupráce s celým týmem pobočky
NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT?

   •  Na neomezenou výši výdělku (motivační fixní základ a zajímavé bonusy z prodeje)
   •  Na kvalitní produkty
   •  Na moderní pracovní prostředí digitální banky
   •  Na našlapanou 3měsíční adaptací, během které se budete učit od těch nejlepších
   •  Na zajímavý výdělek po zapracování a splnění všech odborných certifikací (na této pozici 60 - 70.000 Kč)
JAK POZNÁTE, ŽE VÁM PRÁCE U NÁS PŮJDE?

   •  Jste rád/a v kontaktu s lidmi – jsme tu pro klienty, úsměv na tváři a profesionální přístup je u nás samozřejmostí
   •  Jste samostatný a spolehlivý člověk s empatií a proaktivním přístupem
   •  Chcete se naučit, jak dělat obchod, anebo se v něm ještě více zdokonalit. Rádi do svého týmu přivítáme nováčky i zkušenější kolegy
   •  Certifikaci, která je takovým "řidičákem" všech bankéřů, díky naší pomoci zvládne každý, kdo bankéře dělat chce.
   •  Velmi nás potěšíte, pokud už některou z odborných certifikaci vlastníte
BEZ ČEHO SE U NÁS NEOBEJDETE?

   •  Bez SŠ vzdělání
   •  Bez motivace být úspěšný obchodník

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Želetavská 1525/1
Praha 4

Kontaktní osoba:
Pavlína Procházková