Manager/ka náboru Moravská Třebová

Volná místa Moravská Třebová Volná místa Moravská Třebová

Inzerát z úřadu práce (28996820713)
Plat: 13629 - 21806 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Gorazdova, Moravská Třebová, Pardubický
Aktualizováno před 12 dny

Společnost M&M Object Security s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manager/ka náboru.

Popis pracovní pozice

Pro naší firmu hledáme managery/managerky náboru na zkrácený úvazek na 5 hod./den. nebo na plný úvazek. Tato nabídka práce je pouze pro soby OZP.
NÁPLŇ PRÁCE: výběr a nábor nových zaměstnanců a obsazování volných pozic ve firmě v rámci ČR, manager/ka spolupracuje s vedením a manažery firmy, připravuje pracovní smlouvy a dohody, řeší jejich evidenci, dále nové zaměstnance zaučuje na pracovní pozici a řeší jejich individuální dotazy, vyřizování e-mailů, telekomunikace, služební cesty po celé ČR
DALŠÍ POŽADAVKY: Min. Věk 18 let, výpis z rejstříků trestů
Pro tuto práci je zásadní: Flexibilita, komunikace, samostatnost, spolehlivost, musí být mobilní (služební cesty).
NABÍZÍME: služební automobil, PC, mobil, flexibilní pracovní doba
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Prvotní kontakt telefonicky ( PO, ST, ČT, PÁ od 8:00-15:00, ÚT od 8:00-13:00 hod.) nebo e-mailem.