Úklidový pracovník / zkrácený úvazek / pouze pro ozp (m/ž) Lanškroun

Volná místa Lanškroun Volná místa Lanškroun

Inzerát z úřadu práce (29135920750)
Plat: od 15000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Dvořákova, Lanškroun, Pardubický
Aktualizováno před 7 dny

Společnost JASPA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úklidový pracovník / zkrácený úvazek / pouze pro ozp (m/ž).

Popis pracovní pozice

Jedná se o úklid a obsluhu mycího stroje v budově Kyocera AVX Lanškroun.
Zkrácený 6 hodinový úvazek, případně dle dohody.
Nutná základní znalost práce na PC.
Místo je vhodné pouze pro OZP.
Kontakt: telefonicky 8 - 14 hodin, e-mailem nebo osobně (Jaspa s.r.o., Dvořákova 328, 8 - 14 hodin)
Adamcová Andrea, tel.: 724 393 496, e-mail: avx@jaspa.cz

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovnice úklidu pouze pro invalidní důchodce

Požadujeme spolehlivost,pečlivost Nabízíme HPP Náplň práce úklid svěřených prostor
Aktualizováno před 2 měsíci

130 - 140 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 8 dny

Vysoké Mýto
112,50 Kč za hodinu

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 2 dny

112,50 - 130 Kč za hodinu

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 6 dny

Ústí nad Orlicí

Kuchař

Požadujeme Jste vyučený/á kuchař/ka a máte praxi v oboru? Pro našeho klienta v Lanškrouně hledáme pracovníka na pozici KUCHAŘ. Jde o mezinárodní kuchyni, minutky i hotovky v zavedené a moderní restauraci. NÁPLŇ PRÁCE • vaření ve vyhlášené...

Lanškroun
40000 - 55000 Kč za měsíc

Pomocný kuchař

Požadujeme Máte praxi v restaurační kuchyni? Pro našeho klienta v Lanškrouně hledáme pracovníka na pozici POMOCNÝ KUCHAŘ. Jde o mezinárodní kuchyni, minutky i hotovky v zavedené a moderní restauraci. Práce je vhodná také pro seniory, studenty či...
Aktualizováno před 5 dny

Lanškroun
30000 - 40000 Kč za měsíc

JASPA s.r.o.

Kontaktní osoba:
Andrea Adamcová   724 393 496