Pracovník/nice ostrahy / pouze pro ozp Letohrad

Volná místa Letohrad Volná místa Letohrad

Inzerát z úřadu práce (28460920739)
Plat: od 19500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Šedivská, Letohrad, Pardubický
Aktualizováno včera

Společnost Hlídací a úklidová agentura s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovník/nice ostrahy / pouze pro ozp.

Popis pracovní pozice

Do příjemného kolektivu pracovníků na pracovišti v Letohradě přijmeme pracovníka na pozici strážného na plný i zkrácený úvazek.

Podmínkou je uživatelská znalost práce na počítači, běžná obsluha mobilního telefonu.

Pracovní doba:
Denní směna od 7:00 - 19:00
Noční směna od 19:00 - 7:00

Pozice je vhodná pro osoby se sníženou pracovní schopností, invalidní důchodce, OZZ.

Nabízíme: pohyblivou složku mzdy.

KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Dlouhý Maxmilián DiS., tel.: 721 503 674, e-mail: dlouhy@vidocq.cz

PROSÍME UCHAZEČE, ABY NECHODILI NA ADRESU PRACOVIŠTĚ - KONTAKTNÍ OSOBA SE TAM NENACHÁZÍ. NEJPRVE KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM - BUDE DOMLUVENA SCHŮZKA.

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovník ostrahy - Polička (okres Svitavy)

Požadujeme Základní znalost práce s PC, spolehlivost, čistý trestní rejstřík. Náplň práce Přijmeme pracovníka pro ostrahu výrobního objektu. Jedná se o práci na vrátnici, základní obsluha PC, práce s váhou, obchůzky - kontrola výrobní haly. ...
Aktualizováno před 9 dny

117 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 3 dny

Vysoké Mýto
112,50 Kč za hodinu

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 4 dny

112,50 - 130 Kč za hodinu

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno dnes

Ústí nad Orlicí

Svářeč / svářečka na 1 směnu

Požadujeme - znalost a dovednost svařování metodou TIG nebo MIG/MAG a ochotu se svařování metodou TIG naučit. - orientace ve výkresové dokumentaci a schopnost podle ní pracovat. - vzdělání technického směru velkou výhodou. - pečlivost,...
Aktualizováno před 6 dny

160 - 240 Kč za hodinu

Pracovnice úklidu pouze pro invalidní důchodce

Požadujeme spolehlivost,pečlivost Nabízíme HPP Náplň práce úklid svěřených prostor
Aktualizováno před 2 měsíci

130 - 140 Kč za hodinu

Hlídací a úklidová agentura s.r.o.

Kontaktní osoba:
Maxmilián Dlouhý   721 503 674