Úklidový/á pracovník/nice / pouze pro ozp Letohrad

Volná místa Letohrad Volná místa Letohrad

Inzerát z úřadu práce (27626000708)
Plat: 120 - 130 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Živnostenská, Letohrad, Pardubický
Aktualizováno včera

Společnost M Security and Cleaning s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úklidový/á pracovník/nice / pouze pro ozp.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: M Security and Cleaning s.r.o. - pracoviště BAPA s.r.o. Letohrad
NÁPLŇ PRÁCE: úklid - kancelářské prostory, výrobní zázemí, šatny
Místo pouze pro OZP (OZZ, ID)
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovnice úklidu pouze pro invalidní důchodce

Požadujeme spolehlivost,pečlivost Nabízíme HPP Náplň práce úklid svěřených prostor
Aktualizováno před 2 měsíci

130 - 140 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 3 dny

Vysoké Mýto
112,50 Kč za hodinu

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 4 dny

112,50 - 130 Kč za hodinu

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny

Ústí nad Orlicí

Svářeč / svářečka na 1 směnu

Požadujeme - znalost a dovednost svařování metodou TIG nebo MIG/MAG a ochotu se svařování metodou TIG naučit. - orientace ve výkresové dokumentaci a schopnost podle ní pracovat. - vzdělání technického směru velkou výhodou. - pečlivost,...
Aktualizováno před 6 dny

160 - 240 Kč za hodinu

Pracovník/ice úklidu

Požadujeme - dobrý zdravotní stav - ochotu pracovat - spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost Nabízíme - brigáda na DPP - možnost vyplacení odměny hned po směně - ideálně dlouhodobá spolupráce (popř. možnost přejít na HPP) - pouze ranní...
Aktualizováno před 16 dny

Ostrava
110 - 120 Kč za hodinu

M Security and Cleaning s.r.o.

Kontaktní osoba:
Kristýna Jizbová   770 123 280