Obsluha čerpací stanice Strážný

Volná místa Strážný Volná místa Strážný

Inzerát z úřadu práce (24454020780)
Plat: 28000 - 31000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Strážný, Jihočeský
Aktualizováno před měsícem

Společnost Tank ONO, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha čerpací stanice.

Popis pracovní pozice

Kontaktní osoby : pan Miroslav Vlášek nebo paní Marcela Poklopová , tel.: 720 979 971

Našli jsme podobné nabídky práce

Lesní LZ Boubín - Polesí Český Krumlov

Požadujeme • vysokoškolské nebo středoškolské lesnické vzdělání, • řidičský průkaz skupiny „B“ – aktivní řidič, • znalost AJ nebo NJ výhodou, • uživatelská znalost PC (Microsoft Office – Outlook, Word, Excel, internet atd.), • osobnostní...
Aktualizováno dnes

Opravář lesnických a zemědělských strojů LZ Boubín

Požadujeme • absolvování učebního oboru opravář lesnických nebo zemědělských strojů výhodou, • praxe v oboru min. 3 roky výhodou, • řidičský průkaz skupiny „B, C a T“ – aktivní řidič, • karta řidiče, • svářečský průkaz – autogen, elektrika,...

Tank ONO, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Miroslav Vlášek   720 979 971